preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
 
 
 

MOBILNÍ APLIKACE

 O NÁS
Dovedeme vyrobit aplikace na míru. Pro města, festivaly, firmy, akce. Co bude umět záleží čistě na Vás. Navigace, soutěže, programy, selfie, uživatelské profily nebo specializované užití. Vy jste autory a můžete si vymýšlet.
geoapky.cz - dovedou vás pěšky šipkou snadno na libovolné místo v krajině i bez signálu
chytreapky.cz - propojují vložené informace i obsah online z webu
Můžete je mít jednorázově / do pronájmu, vyberte si...

 PRO KOHO JE TO UŽITEČNÉ 
- města (památky, úřady, služby, infrastruktura, místní firmy)
- festivaly (parkoviště, stage, zázemí)
- zábavní parky (orientace mezi atrakcemi)
- golfová hřiště (vzdálenosti k jamkám, zázemí)
- zoologické zahrady (vzdálenosti mezi expozicemi, zázemí)
- akce nebo objekty, které jsou umístněné v rozsáhlých oblastech​​
​- mikroregiony (smluvené atrakce, památky, penziony, restaurace)​
- zbytek záleží na Vás, vývoj na klíč...

ZOO, zábavní areály
Geoaplikace pro ZOO nebo zábavní park má hned několik šikovných funkcí. Je to snadná reklama na zoologickou zahradu a šikovný katalog zvířat a atrakcí, které jsou u vás v areálu k vidění. Při dojetí na hlavní parkoviště zajistí návštěvníkům pohodlné procházení mezi pavilony a poradí kam si zajít na toalety, nebo ve které části zahrady najdou občerstvení a suvenýry.

Zábavní parky
Pro snadnou orientaci mezi atrakcemi v zábavním parku není lepšího nástroje. Šipka u cesty je taky řešení, ale fungující otáčející se šipka na mobilu s informacemi o objektu, zajímavostmi, fotkou nebo video ukázkou je taky skvělé lákadlo...

Golfová hřiště
Co třeba hráčům pomoci na hřišti dojít snadno k jamkám, najít zázemí, prozkoumat okolí?

Všechny kraje i mikroregiony mají spoustu přírodních i nově postavených atrakcí, které jsou často šikovně schované v lese, uvnitř města, nebo za příjezdovou cestou a právě geoaplikace pomůže vašim návštěvníkům je snadno najít. Můžete prezentovat rozhledny, služby, ubytování, restaurace, infocentra, stezky, hřiště, cokoliv potřebujete.

Pomožte svým návštěvníkům snadno najít správné parkoviště, měnit stage, nebo vyhledat zázemí, toalety, občerstvení.

Jste obec nebo město, které by se rádo více otevřelo svým návštěvníkům? Můžete snadno obyvatelům i turistům ukázat své největší chlouby. Dovést je na místa, která jsou důležitá, jako úřady, historické památky, služby, které jsou poskytovány v místě. Nově příchozím snadno poradíte s cestou na nádraží, školy nebo na kulturní akce. Vše se dá snadno zobrazit, můžete přidat i odkaz do webu, nadmořskou výšku a nebo doplnit informace které byste rádi navenek komunikovali.
 
© 2009-2019 GeoApky.cz - Chytré aplikace pro iOS a Android | Spravovat obsah